Müşteri Takip Programı

Müşteri Takip Programı

Müşterilerinize Sadakat Kartları verebilirsiniz. Bu kartlar kredi kartı standartlarında, manyetik kod yada barkod özellikli, size özel logonuz dikkate alınarak tasarlanır.Kart sahibi müşterileriniz, işletmenizde yaptırdıkları her işlemden ve aldıkları her üründen belirli oranlarda para puan kazanırlar ve kazanılan bu puanları işletmenizde kullanırlar.

SMS Gönderim
Sistem, müşterilerinizin doğum günlerinde ve evlilik yıldönümlerinde otomatik kutlama mesajı gönderir, ayrıca kayıtlı müşterilerinize, toplu olarak otomatik SMS gönderebilirsiniz. Firma isminizin kullanıldığı kampanya, aktivite, kutlama vb. mesajlarınızı isterseniz tüm müşterilerinize, isterseniz belirli kriterlerdeki müşterilerinize gönderebilirsiniz. Örneğin, öğretmenler gününde yalnızca öğretmenlere özel kutlama mesajı gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz SMS’lerin belirli tarih aralığında raporlarını alabilirsiniz

Puan İşlemleri
Mevcut para puan kazanımlarını, para puan kullanımlarını raporlayabilirsiniz.
Müşteri Veri Bankasının Oluşturulması
 
Müşterilerinizin fotoğraf, adres, ev/iş/cep telefonu, meslek, doğum günü, evlilik yıldönümü vb. bilgilerini sisteme kaydedebilirsiniz. Müşterilerinizi GOLD, ÜYE, GENEL şeklinde kategorileştirebilirsiniz.

İşlem Raporları
Belirli tarih aralığında işletmenizde yapılan işlerin adet ve tutar bazında raporlarını alabilirsiniz

Otomatik Yedekleme
Sistemde tüm verilerinizi günlük,haftalık,aylık olarak otomatik yedekleyebilir, anlık yedekleme de yapabilirsiniz.

Club Card'lar ile müşterileriniz, yaptırdıkları işlemlerden para puan kazanacak, puanlarını kullanabilecek, birer sadık müşteri haline gelecek.